A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Korab Shaqiri - Jeto


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2018

2018-07-07T23:19:19

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Korab Shaqiri

Teksti:

Ilir Shaqiri"Jeto" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Korab Shaqiri.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Juliana Pasha - Jeto

Erdhe ti ne jete
Por jo
S'jetoje si te tjeret ti njesoj
Dashuri
S'njohe ti
Qe femije

E shiten trupin tend
Cdo nate nje shenje te la
Ti luteshe per ndihme
Pergjigje s'ka
Dashuri
Jo s'njeh ti
As tani

Ti jeto
E forcen Brenda shpirtit ta tregosh
Ti jeto
Nje jete te bukur neser te fillosh
Ma shtrengo ti doren fort
Nuk je vetem ne kete bote
Ti jeto, ti jeto...

Hej...
Asaj mos ju afro
Eshte vajze, eshte dhe grua, eshte dhe nene ajo
Te solli ty ne jete
Dhe ti ate e shet
Mos guxo.....
Vetem s'eshte ajo

Entela Zhula - Jeto

Ne cdo faz'nga nje shans do te ngrihesh
Mos u ndal.. anormal nuk do ndihesh
E nese bij prap veten sfido
Cliroje veten nga cdo emocion
Asnje cast nuk kthehet me pas
I je i je e
Enderrat nuk jane larg
I je i je e
Vrapo hapin mos ndalo
Ti jeten tende ke
Me vete pas teje yjesi krijo
Vrapo rruget tende gjej
Ti jeten e ben vet
Me vete pas teje yjesi krijo

Artema - Jeto

Rruget vec na jane mbyllur,
por jeta prape po vazhdon
dhe kam nje keshille te vetme
jeto ashtu sic do
Se njehere rrojme,le te kendojme
se ndryshe jo nuk mbijetojme
se kjo eshte jeta,e verteta
mos e ler erresiren te mbizoteroje
te gjithe e dine sec jane grackat e jetes
dhe askush nuk mund t’ik te vertetes
Ndaj nje gje sot duhet mesuar
se kjo jete duhet jetuar
Edhe nese s’gjen rrugedalje
ti asnjehere mos u dorezo
se me ti kerkon dalje
Dhe jeten ti vazhdo
le te jetojme,kur te kendpjme
se ndryshe jo nuk gjen shpetim
vec shpejt mund te kete mbarim.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018