Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri - Fenomen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Fenomen nuk eshte menyra
si toka njerzt i rrotullon ooo-on
Fenomen nuk jan as yjet
as tornado qe shkatrron ooo-on
Fenomen nuk eshte termeti
as permbytja jo e as gjemit iii-it
Fenomen sjan piramidat
Fenomen nuk jan stuhiiit

Ref..
Fenomen je ti, qe aq shum ty te dashuroj
je ti qe prap me ty jeten e mendoj
dhe kurr, me asnje tjeter nuk te krahasooojjj
Fenomen je ti, qe aq shum ty te dashuroj
je ti qe prap me ty jeten e mendoj
dhe kurr, me asnje tjeter nuk te krahasooojjj
ste krahasoojj..

Fenomen nuk jan dy male qe natyra kurr nuk i bashkon ooo-on
Fenomen nuk eshte as lumi qe hap brigje detin takoonn
Fenomen nuk eshte termeti
as permbytja jo e as gjemit iii-it
Fenomen sjan piramidat
Fenomen nuk jan stuhiiit


Ky tekst u dërgua nga @korabshaqirifanKorab Shaqiri
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Korab Shaqiri
Teksti: Korab Shaqiri
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Korab Shaqiri - Fenomen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fenomen".
3. Video është e këngës "Fenomen", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:


Komente 0