Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri - Dashni Ku Je (Feat. Lori)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Krejt t’i dhash dashni ku je
Si dikur dashnin’ ma kthe
Vetëm ty të dua pranë
Se jetë pa ty nuk kam

A e din a e din a e din o zemer
Se po vuj për ty
Se në gotën e mërzisë
Ka lot’ e dashni

Njejt e kam unë, njejt e kam unë
Njejt po vuj edhe unë si ti
Se dashnin’ e kupton veç një dashni

Krejt t’i dhash dashni ku je
Si dikur dashnin’ ma kthe
Vetëm ty të dua pranë
Se jetë pa ty nuk kam

Sa e bukur, sa e bukur
Kur e thua nji t’vërtetë
Se dashnis’ veç dashnia
I jep jetë

Pyete zemrën, pyete zemrën
Pyete zemrën çka e mundon
Se dashnis’ veç dashnia
I mungon
Korab Shaqiri
Featuring: Lori Kaçka
Publikimi: 10/06/2023
Teksti: Korab Shaqiri
Orkestrimi: Korab Shaqiri
Produksioni: Korab Shaqiri
Mix/Master: Korab Shaqiri
Video Produksioni: Liridon QorrajKorab Shaqiri - Dashni Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Ku Je".
3. Video është e këngës "Dashni Ku Je", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:


Komente 0