Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Korgelt - Got A Broken Heart  (Feat. Mariza Ikonomi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/05/2018

2018-05-11T23:21:34+00:00

Featuring

Mariza Ikonomi

Muzika:

Elton Çaça

Këngë e albumit:

"Don't Hesitate"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Got A Broken Heart" kënduar nga Korgelt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korgelt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korgelt:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet