Audio

Korgelt - Let Me Say Bye Bye  (Feat. Mariza Ikonomi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2018

2018-05-12T00:27:37

Featuring

Mariza Ikonomi

Muzika:

Elton Çaça

Këngë e albumit:

"Don't Hesitate"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Let Me Say Bye Bye" kënduar nga Korgelt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korgelt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korgelt: