Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovar Alija - Lamtumire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

lamtumir kue u ndm ate nat ku binke shi si femi qave ti qave ti ku ka lut aty ka dashuri te dua ti me the por tani me tjetrin je genjevi ti ater pra genje edhe ni her

ref. na kan da ne dy oqe an nuk ka zjarr qe lotin ti e than qof e lumtur ket urim ta qoj dhe d jet nuk te arroj

Ky tekst u dërgua nga Fjola VorfajPublikimi: 12/09/2013


Kosovar Alija - Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumire".
3. Video është e këngës "Lamtumire", por nuk këndohet nga Kosovar Alija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovar Alija:


Komente 0