Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovar Alija - U Largove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mos thuaj se tjetrin e don si mu fetyra po te qesh por me zemer vun me rrena jeton pse nuk e pranon me at kur po puthesh per mua po mendon - me rrena jeton pse nuk e pranon me at kur po puthesh per mua po mendon

2 her U largove u largove dashurin me ate ndan ku ke ti o loqka ime te un mendjen pse e mbaaaaaaaaan

Dashnija sa rrohet aq leht o shpirt esht afer teje qdo nat e dit ti ndoshta se sheh po vetem e ndjen si dashnin e vjeter askund sun po gjen - ti ndoshta se sheh po vetem e ndjen si dashnin e vjeter askund sun po gjen

4 her U largove u largove dashurin me ate ndan ku ke ti o loqka ime te un mendjen pse e mbaaaaaaaaan

Ky tekst u dërgua nga QesaaaaPublikimi: 23/10/2009


Më Shumë Këngë Nga Kosovar Alija:


Komente 0


Kosovar Alija - U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largove".
3. Video është e këngës "U Largove", por nuk këndohet nga Kosovar Alija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.