Kosovare Gashi
Kosovare Gashi
Kosovare Gashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Kosovare Gashi është këngëtare e njohur. Më datë 24 Dhjetor 2014, Kosovare Gashi publikon videoklipin "I Huaj". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Në Prill 2016, Kosovare Gashi merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Të Du".

Më datë 12 Qershor 2021, Kosovare Gashi publikon videoklipin "Kjo Buk E Gurbetit".

Më datë 3 Maj 2022, Kosovare Gashi publikon videoklipin "Motra Jem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Besnik Zikolli, ndërsa tekstin e shkroi Daut Burrniku.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0