Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Gashi - Vetem Nje Minut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

vetem nje minut
po kerkoj nga ti
te lutem ore djale
ti ame degjon
me shikon ne sy
dhe pyte zemren tonde
e pastaj me thua a me do as sme do

sa here te shoh rruges
ti kur po kalon
nuk mund te durohem pa te shiku ty
dita shum e gjate
dhe nata nuk po shkon
te shoh ne enderr pa vene gjum ne sy


Ky tekst u dërgua nga Fatlume   vivakosovaKosovare Gashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/01/2014


Kosovare Gashi - Vetem Nje Minut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Minut".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Minut", por nuk këndohet nga Kosovare Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovare Gashi:


Komente 0