Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Gashi - Atmosfera Ka Nis Me Vlu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Atmosfera ka nis me vlu
Krejt ma tmirat na kan rethu
kjo bjondina ne rreth vallzon
e zeshkania po fillon

ref
hajde n'valle kce qike qike oo qike qike ooo
hajde n'valle luj qike qike oooo qike qike ooo 2x

II
ethe tmerrshme më kan kaplu
syve spo muj me ju besu
kjo bjondina seq po dridhet
e zeshkania n'rreth po sillet

ref
hajde n'valle kce qike qike oo qike qike ooo
hajde n'valle luj qike qike oooo qike qike ooo 2x


Ky tekst u dërgua nga  Landi15439


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kosovare Gashi - Atmosfera Ka Nis Me Vlu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atmosfera Ka Nis Me Vlu".
3. Video është e këngës "Atmosfera Ka Nis Me Vlu", por nuk këndohet nga Kosovare Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovare Gashi:


Komente 0