Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Hasi - Të Them Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2


Ai me la qe te jetoj
vetem per nje kohe te gjate
fati per ne gjithcka ndryshoj
dhe ndarjen vuri si te fundit akt
ohhh jooooo
do te kem mall sa te jem gjall
buzet e thara do te jen
edhe pse shihemi shume rrall
shijen tende ato do te ken

Ref:
Miliona vite te kalojne ne kete bot
E te kthehet koha nuk mundet dote
Etja per njeri tjetrin jo kurr ska per tu shuar
Une e di se me do e te them te dua

E lame nje kohe te njeri tjetri
Qe nuk mundemi kurr ta harrojme
Tek une do t'jesh ai i vjetri
Dhe prap te dy njeri tjetrin do te kerkojme
Do te kem mall sa te jem gjall
Buzet e thara do te jen
Edhe pse shihemi shume rrall
Shijen tende ato do te ken

Ref:
Miliona vite te kalojne ne kete bot
E te kthehet koha nuk mundet dote
Etja per njeri tjetrin jo kurr ska per tu shuar
Une e di se me do e te them te dua

Text : Gojart Ferati
Muzika dhe orkestrimi: Korab Shaqiri


Kosovare Hasi - Të Them Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Them Të Dua".
3. Video është e këngës "Të Them Të Dua", por nuk këndohet nga Kosovare Hasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovare Hasi:


Komente 0