Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Hasi - Vera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

nuk mjafton nje e-mail
as telefonata t gjata
as ti kur me con dhurata
nuk mjafton me ta pa
ne facebook fotografine
du me ty bashk te rime
heeej, eja eja eja ne kosov

ref 2x
vera ka filluar
prap jemi takuar
prap te dashuruar
si nje vit me pare

vera ka filluar
te gjith jemi gezuar
presim per te festuar
bashk me mergimtar

si kur vjet
edhe si vjet
un po pres ty te takoj
dhe me mall tet perqafoj

si kur vjet
edhe si vjet
plot gezim mbushen shqiptaret
po i presin mergimtaret
heeeeej, mir se erdhe n'diaspore

ref 2x
vera ka filluar
prap jemi takuar
prap te dashuruar
si nje vit me pare

vera ka filluar
te gjith jemi gezuar
presim per te festuar
bashk me mergimtar

na, na, na, na, na, na
na, na, na, na, na, na, na
na, na, na, na, na, na, na
na, na, na, na, na
...

vera ka filluar
prap jemi takuar
prap te dashuruar
si nje vit me pare

vera ka filluar
te gjith jemi gezuar
presim per te festuar
bashk me mergimtar

vera ka filluar


Ky tekst u dërgua nga  XonncheKosovare Hasi
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/09/2011


Kosovare Hasi - Vera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera".
3. Video është e këngës "Vera", por nuk këndohet nga Kosovare Hasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovare Hasi:


Komente 0