Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Hasi - A Me Do? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

E pres kohën, shikoj orën
Vetëm ty dua të t'shoh
Mua afro ti merrma dorën
Asnjëherë mos më lesho...

Sa të dua, sa shumë dua
Ndjenjën time ta tregoj
Pse s'më thua, je për mua
Dhe vazhdon të më lëndosh

O o O o O o O
Vetëm më trego
O o O o O o O
A më do a nuk më do

Ti nga mendja s'më largohesh
Ty nuk mundem të t'harroj
Koha pa ty nuk kalohet
Pa ty s'mundem të jetoj

Sa të dua, sa shumë dua
Ndjenjën time ta tregoj
Pse s'më thua, je për mua
Dhe vazhdon të më lëndosh

O o O o O o O
Vetëm më trego
O o O o O o O
A më do a nuk më do


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKosovare Hasi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/08/2013
Festivali: Zhurma Show 2013
Muzika: Čekic
Teksti: Vig Poppa
Video Produksioni: EMF Creative


Kosovare Hasi - A Me Do?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Do?".
3. Video është e këngës "A Me Do?", por nuk këndohet nga Kosovare Hasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovare Hasi:


Komente 1