Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kosovare Xhoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Emri i Vërtetë:
  • Kosovare Haxha
BIOGRAFIA: Kosovare Xhoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Shtator 2010, Kosovare Haxha publikon videoklipin "Bye Bye". Më datë 9 Mars 2011, Kosovare Xhoni publikon videoklipin "Eyo Eyo", në bashkëpunim me Maksi. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Me këtë këngë, Kosovare Xhoni merr pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në vitin 2011, Kosovare Xhoni publikon albumin "Sa Mir Vallen Ti E Lun"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtareSa Mir Vallen Ti E Lun (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Doruntina Qamili (Dina)

Kristine Elezaj

Joanna Wakeley

Oreta Leka

Viki

Dr.Nice

Ajsel

Blerina Osaj

Risa

Mirsa Laci


Tags: Kosovare Xhoni, Kosovare Haxha, Kosovare

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet