Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Xhoni - Sa Mir Vallen Ti E Lun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Mirsevini oh ju shok sa po m'bohet qefi
Diskoteka mbushet plot e po hjeket mllefi
Kush po lun e para qika e diaspores
Valle Kosovare me mindil te dores

Refren

Sa mir vallen ti pe lun sa te paska hije
Gjith Kosova e disapora po ta kan lakmie
Hajt luj ti luj sonte me vullnet
Djem e qika po vallzojn sa paska shyret

Pjesa 2

Jo kanga nuk do ndalet deri n'ort e vona
Pershendesim njëri tjetrin me urime tona
Kosovarja sonte per ju osht tuj knue
Të gjith ren e ren ahman me ju disponue

Refren

Sa mir vallen ti pe lun sa te paska hije
Gjith Kosova e disapora po ta kan lakmie
Hajt luj ti luj sonte me vullnet
Djem e qika po vallzojn sa paska shyret
Kosovare Xhoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/10/2011
Lyrics & Song Produksioni: Maksi Beats


Kosovare Xhoni - Sa Mir Vallen Ti E Lun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mir Vallen Ti E Lun".
3. Video është e këngës "Sa Mir Vallen Ti E Lun", por nuk këndohet nga Kosovare Xhoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovare Xhoni:


Komente 2