Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozanostra - Kopilica Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

prej se je shku ti mu me mbyt vetmia,shkurt e patem gjat te prita,dita nat mu mu ka bo,as ni anderr me ty spo shoh,terri syve sot mka ra ,oo me ty a tjeter ska,ku je sonte po te pres edhe niher me mu nkrevet
(ref)aaaaa kopilica,kopilica une prej teje kete se pritaa,aaaaa kopilica kopilica kopilica.....

ti kopile e un si dreq vec ti natem mu me ma ndrec,
trupin tend me mall po e kujtoj buzet e tua ndjenjat mi zgjojn,
kam dicka moj met dhuru edhe ni her me flejt me mu,kudo qe te jesh moj mua me kujtoooo stilin tim mos e harrooo...

(ref)aaaaa kopilica,kopilica une prej teje kete se pritaa,aaaaa kopilica kopilica kopilica une prejt teje kete se prita.....aaaaa kopilica,kopilica,kopilica une prej teje kete se pritaaaa....kopilica


Ky tekst u dërgua nga Adrian Kerimi



Kozanostra
Publikimi: 08/03/2009


Kozanostra - Kopilica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kopilica".
3. Video është e këngës "Kopilica", por nuk këndohet nga Kozanostra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozanostra:


Komente 0