Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozeta Shabani - O Bo Bo Sevdaja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12

nena te kishë porositur
mos mbi fshati pa urriten
mbi loj e bukur e fushe
rriti gjetur ne te gushe 2×

ref.
O bo bo o bo bo
o bo bo ç'qenka sevdaja
qenka tru qenka tru
qenka tru friken me maja 2×

te burimi larte prinder
mi vlonjate te lante syte
pela pela e fustanin
mbrapa pa çapate djalin 2×

ref.
O bo bo o bo bo
o bo bo ç'qenka sevdaja
qenka tru qenka tru
qenka tru friken me maja 2×

te dua mike te dua
mi vlonje mishe te ftua
ni uji ne pikë te vapë
si syri gjumin me nate 2×

ref.
O bo bo o bo bo
o bo bo ç'qenka sevdaja
qenka tru qenka tru
qenka tru friken me maja 4×


Ky tekst u dërgua nga Klea

Kozeta Shabani - O Bo Bo Sevdaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bo Bo Sevdaja".
3. Video është e këngës "O Bo Bo Sevdaja", por nuk këndohet nga Kozeta Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozeta Shabani:


Komente 1