Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozeta Shabani - Shamikuqja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

O shamikuqja te burimi
erdhi nji shoket semini
o nese njini e njo vete
per para shoqet e zot trete 2×

Ref
O te burimi kur me vije
tring e tring e ato ziles
o me gërshetë kur me hije
mos rrezohesh te me hije 2×

o kur me ngjitem lete lete
te vij zaj per eci lehte
o gati saj pare lete lete
porsi fluturë permbi flete 2×

Ref
O te burimi kur me vije
tring e tring e ato ziles
o me gërshetë kur me hije
mos rrezohesh te me hije 2×

i ndez fshatet na 100 zjarrë
i vajte djemte hedhim valle
o theme peshte syrin e saja
jam narinë pret ne male

Ref
O te burimi kur me vije
tring e tring e ato ziles
o me gërshetë kur me hije
mos rrezohesh te me hije 4×


Ky tekst u dërgua nga Liridena

Kozeta Shabani - Shamikuqja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamikuqja".
3. Video është e këngës "Shamikuqja", por nuk këndohet nga Kozeta Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozeta Shabani:


Komente 0