Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozeta Shabani - Thelleze E Bukur Me Pika Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mora cifte e gjerdane,
dola brinjes per matan,
Me shkoi felleza prane.
Nuk e vrava se mu thane
Nuk e vrava se mu thane.

Thelleze e bukure me pika,
mi ngule syte si thika.
Me ngeli zemra nga frika,
Me mbeti plumbi te gryka,
Me mbeti plumbi te gryka.

Po un dal ne mal perdite
mbeta duke gritur...
Dale Dale dal me kot
fellezen s'e vrava dot,
Fellezen s'e vrava dot.

Thelleze e bukur me vija,
Kaq te bukure nuk te dija,
Dhe nga mbrapa nuk te vija.
Doja vetem te te shihja,
Doja vetem te te shija.
Tani qe folen ta di,
Si kusari do te vi,
Do te kap aty ku rri.
Kozeta Shabani
Publikimi: 04/01/2022
Orkestrimi: Vani Rushiti
Teksti: Vladimir Zhurdhaj
Klarinet: Ermand SeitiKozeta Shabani - Thelleze E Bukur Me Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thelleze E Bukur Me Pika".
3. Video është e këngës "Thelleze E Bukur Me Pika", por nuk këndohet nga Kozeta Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozeta Shabani:


Komente 0