Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozma Dushi - Mos Më Lini Të Largohem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  20

Jetoj nje ender cmendurie
Tretem ne gaz strukem ne frike
Te fluturoj mbi oqeane
Ne arrati ndoshta, nje dite.

Te fluturoj une pas nje shprese
Se me ka humbur shpresa mua
Zgjomeni ju nga marrezia
Te shkoj dhe dua, edhe s'dua.

Po ku te iki, ku te shkoj
Nje fjale shqip ku ta kerkoj
Po ku ta gjej nje mik nje shok
Te me degjoje dhe kur flas kot.

Po ku ta le nenen e thinjur
Nje fjale te mire, nje fjale te hidhur
Te le nje kenge pa kenduar
E nje deshire pa plotesar.

Ref.
Zgjomeni ju nga marrezia
E mos me lini te largohem
Te me haroje dashuria
E diku larg, vete te harohem.


Ky tekst u dërgua nga Jeta Vojkollari

Kozma Dushi - Mos Më Lini Të Largohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Më Lini Të Largohem".
3. Video është e këngës "Mos Më Lini Të Largohem", por nuk këndohet nga Kozma Dushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:


Komente 0