Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kozma Dushi - Eja Ne Preher  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"C'po Dremit Liqeni I Kalter"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Ne Preher" kënduar nga Kozma Dushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gena. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

EJA NE PREHER MOJ TE TE MABJ
DHE TE TA NZJER ATA MERZI
NA PRET TE GJITHVE NJE KRYQ MBI VAR
PAK DASHURI PAK DASHURI

PO SI QIRI POM TRETET JETA
LOTET E TUA SKAN MBARIM
VET TE KERKOVA DHE STE GJETA
PAK DASHURI PAK DASHURI

PO KUR T'KRKOVA DASHURIN
PO KU T'KERKOVA PAK GEZIM
GZIM DHE DASHURI ME SHKRUAN
NE TERIN PA MBARIM

REF:2X
EJA NE PREHER MOJ TE TE MBAJ
DHE TE TA NZJER ATA MERZI
NA PRET TE GJITHVE NJE KRYQ MBI VAR
PAK DASHURI PAK DASHURI

PO SI QIRI POM TRETET JETA
LOTET E TUA SKAN MBARIM
VET TE KERKOVA DHE STE GJETA
PAK DASHURI PAK DASHURI

PO KUR T'KRKOVA DASHURIN
PO KU T'KERKOVA PAK GEZIM
GZIM DHE DASHURI ME SHKRUAN
NE TERIN PA MBARIM

REF:2X
EJA NE PREHER MOJ TE TE MBAJ
DHE TE TA NZJER ATA MERZI
NA PRET TE GJITHVE NJE KRYQ MBI VAR
PAK DASHURI PAK DASHURIMë Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet