Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozma Dushi - Dashuri E Humbur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ti mos fol ti mos fol ti mos fol ti mos fol;
flet qetesia
ne keto vite te flasesh me shume se qetesia sia vlen
Se nuk do fjale,nuk do fjale,nuk do fjale dashuria.
Dhe kerkoje ti fjalen kerkoje,se gjen.
I kendojme dashurise me zene e larte
I kendojme dashurise me nje kitare
Dhe se do flasim te agoj kjo nate
Dhe te nesermen nuk themi asnje fjale.
Sa vajza iken dhe na Lane vec per nje fjale qe nuk e Thame
Dhe lotin ne faqe ne e Thame si nje femije
Kerkova une,kerkove ti,sa te kerkuam dashuri.
Dhe a te gjeten nuk e di,dashuri.

Ti mos fol to mos fol ti mos fol ti mos fol
Flet qetesia...
...
...
...
...
...
...

Dashuri dashuri dashuri
Kozma Dushi
Publikimi: 01/11/2000
Festivali: Kënga Magjike 2000
Muzika: Luan Zhegu
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Miron Kotani


Kozma Dushi - Dashuri E Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Humbur".
3. Video është e këngës "Dashuri E Humbur", por nuk këndohet nga Kozma Dushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:


Komente 0