Më mbaj mend (për 1 muaj)

KRAS - Bekuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Ti je nje mrekulli ne toke
Ti je as zoti nuk e di perse
Si erdhem ne ne jetet tona
Ti je jetojme ne nje kohe tjeter ne
Me dashurine qe ti ma dhe
Vazhdoj une te kem jete akoma

Tentova ta kopjoja une veten time
Te korrigjoja çdo gabim nga jeta ime
Dhe pse e dija
Nuk dublohet kurre dashnia jone
Shpirtin ne vend e kam tek ti pergjithmone

Ti je nje mrekulli ne toke
Ti je as zoti nuk e di perse
Si erdhem ne ne jetet tona
Ti je jetojme ne nje kohe tjeter ne
Me dashurine qe ti ma dhe
Vazhdoj une te kem jete akoma

Provoja une te t'gjeja ty ne nje trup tjeter
Dhe imponoja trupin tim
Nga nje genjeshter
Dhe pse e dija
Nuk dublohet kurre dashnia jone
Shpirtin ne vend e kam tek ti pergjithmone

Ti je nje mrekulli ne toke
Ti je as zoti nuk e di perse
Si erdhem ne ne jetet tona
Ti je jetojme ne nje kohe tjeter ne
Me dashurine qe ti ma dhe
Vazhdoj une te kem jete akoma
Ti je, ti je...
KRAS
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Bruno
Teksti: Flori Mumajesi
Produksioni: Threedots


KRAS - Bekuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bekuar".
3. Video është e këngës "Bekuar", por nuk këndohet nga KRAS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga KRAS:


Komente 0