Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Krasniqi - Dikur Bashke (Feat. Dilja)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Krenar:
Dikur bashk
Të pandarë ne ishim
Ah sa shum
Sa shumë plane kishim
Ike ti pse ike ti
Nuk e di

Dilja:
Jam penduar
Te tjeret i ndegjova
Të humba un ty
Dhe veten e mallkova
Gabimi im gabimi im
Që më fillim

Ref:
Unë ty nuk të besova
A thua kush kush janë ata
Që neve na kanë nda
Kush kush të dy bashkë
Sdojnë me na pa
Kush panë shpirt e zi
Me prishni dashurinë
Pse i lejuan
Kesh perfunduar
Kush kush janë ata
Që neve na kan nda
Kush kush te dy bashk
Sdojn me na pa
Kush pan shpirt e zi
Me prishni dashurinë
Pse i lejuan
Kesh perfubduar

Krenar:
Sa shumë fjalë
E sa miliona lutje
I kam thanë
Ta largoj kete vujtje
Ike ti pse ike ti
Nuk e di

Dilja:
Jam penduar
Te tjeret i ndegjova
Te humba une ty
Dhe veten e mallkova
Gabimi im gabimi im
Qe ne fillim

Ref:
Un ty nuk te besova
A thua kush kush jan ata
Qe neve na kan nda
Kush kush te dy bashk sdojn me na pa
Kush pan shpirt te zi
Me prishni dashurin
Pse i lejuan
Kesh perfunduar
Kush kush jan ata
Qe neve na kan nda
Kush kush te dy bashk
Sdojn me na paaa
Kush pan shpirt te zi
Me prishni dashurin
Pse i lejuan
Kesh perfunduar


Ky tekst u dërgua nga Butrint Imeri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Krenar Krasniqi
Featuring: Dilja
Publikimi: 20/07/2015


Krenar Krasniqi - Dikur Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur Bashke".
3. Video është e këngës "Dikur Bashke", por nuk këndohet nga Krenar Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krenar Krasniqi:


Komente 0