Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Krenar Krasniqi - Jam Dehur / A Me Don  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/12/2015

2015-12-06T18:48:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Dehur / A Me Don" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Krenar Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Krenar Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet