Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Krenar Krasniqi - Vetem Qaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/05/2014

2014-05-20T16:37:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Qaj" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fidan Ahmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sonte me lot un po kendoj
Per at qe me la dhe shkoj e me harroj
Sonte ret e zeza kan ren mbi mu
Skam kujt ti them te du sa jam lendu

Reff 2
Vetem qaj vetem qaj
Nuk kam gzim tash vetem vaj
Krahun tim tash nuk je ti
Ska me dashuri

Sonte filloj vetmi e gjat
Ndoshta jam i pafat jam i pafat
Sonte shokt e mi pa ndar
Jan lotet qe skan te thar jo skan te thar

Reff 2
Vetem qaj vetem qaj
Nuk kam gzim tash vetem vaj
Krahun tim tash nuk je ti
Ska me dashuri.Më Shumë Këngë Nga Krenar Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet