Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Krasniqi - Se Do Ti Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Muzike E Lehte"

Komente

Asnjë Koment

05/03/2017

2017-03-05T13:15:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Do Ti Dua" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Neki Emra - Se Do Ti Dua

te te them nje lule
ti je me e bukur
te te them nje gonxhe
t'a humbas freskine.
se ti zemren time
vash ma ke marre
mos per koken tande
mos me bej ate hane

se do ti dua ti dua ti dua
ata dy syqkat ti vash falmi mua
se do ti dua ti dua ti dua
pergjithmone.

te te them nje drite
ty e bon dynjane
mos me koken tande
mos me bej ate hane

se as nje tjeter
zemra s'ma pranone
mos me koken tande
mos me torturo

se do ti dua ti dua ti dua...

Ermira Babaliu - Se Do Ti Dua

Te te them je lule
ti je me e bukur
te te them je gonxhe
ta humbas freskine
se ti zemren time
vashe o ma ke marre
mos per koken tende
mos me mbaj meri

se do ti dua, ti dua, ti dua
ato 2 syckat ti vash
falmi mua
se do ti dua, ti dua, ti dua
pergjithmone
se do ti dua,ti dua, ti dua
ato 2 buzkat ti vash
falmi mua
se do ti dua,ti dua, ti dua
pergjithmone

te te them je drite
ti verbon dynjan
mos per koken tende
mos me bej hatane
se asnje ze tjeter
zemra sme pranon
mos per koken tende
mos me torturo

se do ti dua, ti dua, ti dua
ato 2 syckat ti vashe
falmi mua
se do ti dua, ti dua, ti dua
pergjithmone
se do ti dua, ti dua, ti dua
ato 2 buzkat ti vashe
falmi mua
se do ti dua,ti dua, ti dua
pergjithmone
Më Shumë Këngë Nga Krenar Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet