Audio

Krenar Krasniqi - 200 Dite  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2017

2017-03-05T14:17:21

Këngë e albumit:

"Muzike E Lehte"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "200 Dite" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sinan Vllasaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2 x:
Ishte ver moj kur me la
ishin ditet plot vetmi.
200 dite mu duken shum
zemra m´shkrihej si qiri.

2 x:
Je me e bukura ne ket bot
per ty sonte e qoj ket got.
200 dite e hiq me pak
une i mjeri s´jam rahat

2 x:
Ty te kam moj per merak
ti ma dogje shpirtin flak.
mos me shtin moj me t´ba be
qe te vuaj mos me le.

2 x:
Je me e bukura ne kete bot
per ty sonte e qoj kete got.
200 dit e hiq me pak
une i mjeri s´jam rahat.

200 dit e hiq me pak
une i mjeri s´jam rahat.Më Shumë Këngë Nga Krenar Krasniqi:

Më Shumë...