Më mbaj mend (për 1 muaj)


Krenar Krasniqi - Knon Bylbyli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knon Bylbyli".
3. Video është e këngës "Knon Bylbyli", por nuk këndohet nga Krenar Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Krenar Krasniqi - Knon Bylbyli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2018"

Komente

Asnjë Koment

22/08/2018

2018-08-22T16:27:28+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Knon Bylbyli" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Knon Bylbyli

Knon bylbyli o hoooooo
dardh me dardhe eeeeeheee
knoma kangen djalo sa tjem gjalleee
knoma kangen djalo sa tjem gjalleee

oo bylbyloohooohoooo
luum bylbyleeeheee
a ma smajep mor liren trandofile
a ma smajep mor liren trandofile

Knon bylbyli ohoooohoooooo
deg me degeeeeeheeeeeee
knoma kangen djalo sa skam vdeke
knoma kangen djaloo sa skam vdekeee

Yll Demaj - Knon Bylbyli

Me lot ne sy te kam kerku
Emrin tond ta kam kendu
A thu dielli do te ngroh edhe ket pranver
A thu dielli do te ngroh edhe ket pranver

Ref#
Knon bylbyli...
Po kendon sot veq per mua
ME u gezua dhe me u sheruaa
Shpirtin tim te mjere

Shum po zgjatka Dashuria
Pastaj me mundo vetmija
Kon ta shoh e gezoj ken ta ledhatoj
Kon ta shoh e gezoj ken ta ledhatoj

Ref#
Knon bylbyli...
Po kendon sot veq per mua
ME u gezua dhe me u sheruaa
Shpirtin tim te mjere
Më Shumë Këngë Nga Krenar Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë