Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Krasniqi - Kthema Zemren Time Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjithçka dogja që ke prekë
Tash per mua më ke vdekë
Kurse n´buz ai emri yt
gjith mendon t´jetoj oj shpirtë (2x)

Refreni (2x):
Kthema zemren time qe ta dhash n´at pranver
shum kam dashur un me t´harru
por prap malli po me merr

Pik gjynahi s´paske pas
edhe gurin e ke plas
e çka isha un per ty
mish e eshtra mi ke nxi

Refreni (2x):
Kthema zemren time qe ta dhash n´at pranver
shum kam dashur un me t´harru
por prap malli po me merr






Krenar Krasniqi - Kthema Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Zemren Time".
3. Video është e këngës "Kthema Zemren Time", por nuk këndohet nga Krenar Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krenar Krasniqi:


Komente 0