Krenar Seiti
Krenar Seiti
Krenar Seiti
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Krenar Seiti është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 1 Maj 2020, Krenar Seiti publikon videoklipin "Me Kenge Me Percolli Nena". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Krenar Seiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti.

Më datë 12 Maj 2020, Krenar Seiti publikon videoklipin "Kacurrelja".

Më datë 5 Qershor 2020, Krenar Seiti publikon videoklipin "Mos Me Ler Te Plas". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Krenar Seiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti.

Në Mars 2021, Krenar Seiti merr pjesë në Kënga Magjike 2021 me këngën "Me Shume Se Veten".

Më datë 23 Korrik 2022, Xheisara publikon videoklipin "Fijet E Zemres", në bashkëpunim me Krenar Seitin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gramoz Kozeli.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 1