Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Seiti - Kthema Buzeqeshjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Do ti thras mendjes kët nat
E do vij tek ty me vrap
Pa ty smund t'jetoj aspak
Nuk ndihem rehat

Kthema buzëqeshjen shpirti im
E di bëra shum gabim
Lotët e mia mi beso
E mos më harro

Kthema buzqeshjen shpirti im
E di bëra shum gabim
Lotët e mia mi beso
E më dashuro

Eci rugës me veten flas
Sikur kohën të ktheja pas
Pa menduar pa shum fjalë
Me një puthje ti më falNuk kemi video për këtë këngë.


Krenar Seiti
Publikimi: 18/04/2020
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vani Rushiti
Video Produksioni: Malespi Pro
Audio: Eran Pro Studio


Krenar Seiti - Kthema Buzeqeshjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Buzeqeshjen".
3. Video është e këngës "Kthema Buzeqeshjen", por nuk këndohet nga Krenar Seiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krenar Seiti:


Komente 0