Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Seiti - Vellai Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vellai Im" kënduar nga Krenar Seiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 15 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
15

DËRGO TEKSTIN


Nuk kemi video për këtë këngë.


Krenar Seiti
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/10/2020
Muzika: Krenar Seiti
Teksti: Krenar Seiti
Orkestrimi: Mario Bregu
Fyell: Mandi Xhambazi
Klarinete: Maldin Avduli
Kitare: Fabian MetkajKrenar Seiti - Vellai Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vellai Im".
3. Video është e këngës "Vellai Im", por nuk këndohet nga Krenar Seiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Krenar Seiti:


Komente 0