A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krenar Vehebiu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Krenar Vehebiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 14 Nëntor 2013, Krenar Vehebiu publikon videoklipin "Tash A Je Rehat?". Teksti u shkrua nga Suzana Fazliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nikolin Perpali

Zenel Doli

Shaban Baksi

Milaim Mezini

Alfred Mersini

Ekrem Bashota

Nexhat Haliti

Mentor Mushkolaj

Shkodran Shala

Esat Ruka


Tags: Krenar Vehebiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019