A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krenar Vehebiu
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: popullore folklorike

Krenar Vehebiu është këngëtar i njohur. Më datë 14 Nëntor 2013, Krenar Vehebiu publikon videoklipin "Tash A Je Rehat?". Teksti u shkrua nga Suzana Fazliu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019