Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kreshnik Alikaj (Niku)

Kreshnik Alikaj - Instagrami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Strofa 1 (2×)
Vajzat kane ndryshuar
Nuk ta zgjasin shume
S'duan serenata qe
ti vesh ne gjume
Dicka tjeter duan
Sot po behet nami
Mendjen shume e vrava
Qenka Instagrami

Refreni (2×)
E mori lumi dashurine
Nuk ka me xhiro ne bulevard
Dikur dergonim nje kartoline
Tani takojme ne instagram

Strofa 2 (2×)
Insagrami qenka nje cudi e madhe
Shohim c'bejne te tjeret
gjuan per kunadhe
Publikojne foto
po s'e luan topi
Te gjithe dalin bukur
Rrofte photoshopi

Refreni (2×)
E mori lumi dashurine
Nuk ka me xhiro ne bulevard
Dikur dergonim nje kartoline
Tani takojme ne instagram

Dikur dergonim nje kartoline
Tani takojme ne instagram

Ky tekst u dërgua nga UnknownPublikimi: 13/11/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018


Komente 0


Kreshnik Alikaj - Instagrami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Instagrami".
3. Video është e këngës "Instagrami", por nuk këndohet nga Kreshnik Alikaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.