Kreshnique

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Kreshnik Rama
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kreshnique është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Mars 2015, Kreshnique publikon videoklipin "Probleme". Më datë 11 Shtator 2017, Kreshnique publikon videoklipin "Plein De Vie", në bashkëpunim me Semiautomvtic. Në vitin 2017, Kreshnique publikon albumin "Icolour". Më datë 15 Nëntor 2019, Kreshnique publikon videoklipin "100". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnique. Produksioni audio u realizua nga PINT....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

PINT

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Amir

Mc.Problemi

Mad Boy

Bac

Alboos

Mr.Don

Real-D

1ky

Durimash

Briski


Tags: Kreshnique, Kreshnik Rama

Krijo Një Kartolinë