Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kreshnique
  • Emri i Vërtetë:
  • Kreshnik Rama
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: hip-hop

Kreshnique është këngëtar. Më datë 6 Mars 2015, Kreshnique publikon videoklipin "Probleme".

Më datë 11 Shtator 2017, Kreshnique publikon videoklipin "Plein De Vie", në bashkëpunim me Semiautomvtic.

Në vitin 2017, Kreshnique publikon albumin "Icolour".

Më datë 15 Nëntor 2019, Kreshnique publikon videoklipin "100". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnique. Produksioni audio u realizua nga PINT.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

PINT

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet