Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Kreshnique - 9  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/10/2017

2017-10-25T12:00:00

Këngë e albumit:

"Icolour"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "9" kënduar nga Kreshnique.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kreshnique i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kreshnique:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet