Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Kreshnique - Boom (Remix)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/03/2017

2017-03-16T19:20:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boom (Remix)" kënduar nga Kreshnique.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kreshnique i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kreshnique:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet