A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krijel Flexy

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Krijel Flexy is a popular singer of Hip-Hop music. Krijel Flexy është emri i artit i këngëtarit Engjell Krifa me origjinë shqiptare, i cili është mjaft i njohur për muzikën rep që bën nga adoleshentët në Itali. Më datë 10 Korrik 2017, Chroma & Krijel Flexy publikojnë videoklipin "Fresh Air". Më datë 7 Tetor 2017, Krijel Flexy publikon videoklipin "Siete Solo P...". Më datë 16 Tetor 2017, Chroma & Krijel Flexy publikojnë videoklipin "Sto Bene Tra I Miei". Më datë 12 Janar 2018, Krijel ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ex Wolf

I2rejt

Kia

Mistiku

Blake

Narly

Buta

3 Treshi

Jointinjo

Lindy


Tags: Krijel Flexy, Engjell Krifa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019