Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krimineli - Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

baby baby
baby baby
diten e par
ci u takum
ishe vesh shum sexy
e amel si llokum
asht normal
banu gati per nje rrugaç si un
un po vi
e di qe me don shum
kur se un po shikoj vetem per nje bitch ma shum
sa u prezantum un vazhdova tu mendu
kjo a din me u ul ne gjuj a po duhet me e msu
emocioni en trup pa pushu vetem rrishe tu shiku nje gja kam me te tregu
je e bukur baby......
afrohu sa te preki pake
dashnia jeme djeg si kur flake
e man mend at nate ?
un flas vec me fakte !
shqipja asht e mir sa te vazhdojn pak mu err nate
te gjitha kto ti thashe
nigjoi si un flase
zemer
sa ta musha manen
ti shpejt e hape zemren
un ty tash te kam temen
nuk kerkoj tjeter femen mi no i'm an Engjull
nuk laloi shum koh
qe shkruite emrin tem
tatuazh aty ne bel
tash je pak ma sexy kur po del
e din vet
sa her qe un delsha
ti smun rrishe aty vet
po mendoshe mu u perpjek
te pelqente
stili jem rrugaçllek
ku do ce levizsha
vetem rrespekt
tan naten n'discotek
pare sa te dush ne xhep
makinat tu i nderrua kreht si ti dush plum neper qytet
kur delshim me shoqni plot femna kallabllek
te gjitha ti mesova te futa ne prova.
Per nje fatkeqsi qe un pata me the ik e u largova.

ref.
Hou baby ca po thu te kam dasht po ma ste du te gjith e ka harru
Hou zemer ca po thu te kam dasht po ma ste du te gjith e ke harru
Hou baby ca po thu te kam dasht po ma ste du te gjith e ke harru
Hou zemer ca po thu te kam dasht po ma ste du te gjith e ke harru.

Vetin tash e mora
Qdo gja e kalova
more e telefon shpejt em the
zemer u penova
ik o bitch ca po thu
je penu
teper von asht per mu ca po thu i love you
gjeta tjera ma te mira ku ti du
e si ti di
shoqet tua me dojn mu
emri jem vip shpejt ka me shku
tipa sikur un sgje kerkun
djegu zemren si kur plum
jam ushtar i betum
eci si kur hija
rregulloj punt e mia
Sa te erret nata nuk gjehen ma te shpija
baby a e ban mend kur t'visha te shpija
baba jot delte shpejt thote ka i bje shqipria
em porositte me i kthye shpeit vajzen te shtepia
shqipja me 2 krena e din mir ça asht dashnia
po un di mu u sjell,di me tba me u qesh
di mu u sjell me ty dhe ne qoft se je princesh
kesht qe te t'gjitha ti mesova
edhe pse je atje un shqipen ta mesova
shpejt ty te harrova
kur merr ne telefon
del network busy se un e ndrrova
mesazhe pa pushim
zemer kalova lumin tash un ika e shkova

ref.
Hou baby ca po thu te kam dasht po ma ste du te gjith e ka harru
Hou zemer ca po thu te kam dasht po ma ste du te gjith e ke harru
Hou baby ca po thu te kam dasht po ma ste du te gjith e ke harru
Hou zemer ca po thu te kam dasht po ma ste du te gjith e ke harru.
baby baby
kurr ste kam dast as tash pso te du
baby hic ste du
baby sje per mu
ik mor bitch kurr ste kam dasht as tash spo te du


Ky tekst u dërgua nga Florenc KekajKrimineli
Publikimi: 01/12/2010


Krimineli - Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby".
3. Video është e këngës "Baby", por nuk këndohet nga Krimineli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krimineli:


Komente 0