Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krimineli - Long Way (Feat. Bessi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

BAU BAU VETEM DEGJO PAK ULU NE GJUNJ DHE MERRI 7 RRIMA YOU KNOW THIS LIVE THIS MUTHER FUCKER ER BITCH YOU NOW TE GJITH BEJNE PYETJE PER BOTEN E NDERGROUND A E DI NJERI KJO ESHTE PERGJIGJA SCARFACE NUK E DIJE ASNJI SE DINTE PER SCARFACE NUK KENI QENE KETU NUK KENI QENE KETU SE PO TE ISHIT KETU DO E KUPTONIT KUSH ESHTE SCARFACE SCARFACE DERI NE VDEKJE JU ME NIFNI TE GJITH ME NJOHIN ON THE RUN KILLER PO FLET RRUGA MOR SHKERDHATA NUK KA TJETER SI UNE TI E DI KETE TE PAKTEN DUHET TA DISH KURVA JU URRENI ZERIN ZERIN TIM RRIMAT E MIJA ME URRENI MUA JU URRENI JU URRENI CDO GJE QE UNE KAM BYTHQIRA TE VEGJEL TANI NUK ME URRENI AAA A E DINI KU PO RREGJISTROJ KETE KENGA ESHTE E SCARFACE GJEJA IME ME E MIRE NE KETE BOTE SHKERDHAT ON THE RUN ON THE RUN KILLER READY TO GOW ON THE RUN ON THE RUN KILLER READY TO GOW FOR SHOW ON THE RUN ON THE RUN KILLER
ON THE RUN ON THE RUN ON THE RUN ON THE RUN KILLER READY TO GOW TO GOW ON ON THE RUN ON THE RUN KILLER READY TO GOW FOR SHOW ON THE RUN ON THE RUN KILLER NEVER DIE NUK VDES KURR


Ky tekst u dërgua nga  shadowbKrimineli
Featuring: Bessi
Publikimi: 01/12/2010


Krimineli - Long Way
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Long Way".
3. Video është e këngës "Long Way", por nuk këndohet nga Krimineli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krimineli:


Komente 0