Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kripmjaltezat - Hej Miresevini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hej miresevini ne kte planet
Banore a turist vendoseni vete...
Refrene bashke pra ti kendojme...
Merr fryme fluturo...

Ketu nata dhe dita nje ngjyre kane
Mosha ska rendesi
"WELCOME PITER PAN"
me kripemjaltezat aventuren
parkoooooooooooooooooo
(Cheek the bateries)Start up and go...

Mblidhni kenge dhe enderra te kaltra
Udhetime pa fund ne yje te zjarrte...
Ngrini duart lart fort therrisni
Po vije dhe une po..po vije....me prisni

Hej miresevini ne kte planet
Banore a turist vendoseni vete...
Refrene bashke pra ti kendojme...
Merr fryme fluturo...

Je...jehone qe lart shkon...
Pla...planetet enderra zgjon
Rrrrrrrrrr....uge te mbare..
Je...je..jemi ne gare.....Ua...uaaaa
Eja pra................
CHEK THE BATERIES...haaaaaaa
apshuuuuuuuuuuuuu.............
"SHENDET O PLANET"Nuk kemi video për këtë këngë.
Kripmjaltezat - Hej Miresevini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Miresevini".
3. Video është e këngës "Hej Miresevini", por nuk këndohet nga Kripmjaltezat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kripëmjaltëzat:


Komente 0