Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kripmjaltezat - Zonjusha (Feat. Kostandina Tuka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sot u zgjova dhe nuk e di
Parfumin qe do te ket
Ajri qe ndjen kur rritesh
nuk je me nje femi...
E rritur ende pra jo ...
Pergjigjjen nuk e di!!!

Pasqyre qe kohen time tundon
E vetmja qe me kupton...
O njerez sot kam ndryshuar
E rritur une jam...me kukulla
Vazhdoj....luaj
Shshsh...!!Askujt mos i thuaj...

Mos kujtoni tekanjoze...Nuk jam!
Nje princ pa emer ne DITAR une e kam!
Ti mami me mua jo kurre mos u merzit...
Heret a vone do vinte kjo dite...

Mos me thoni qe une nuk ju kuptoj
Sot pranveren ndryshe po e shijoj...
Ate qe ndjej nuk mund ta di askush
Vogelushja...sot eshte bere nje ZONJUFSH

Dua sot te them dhe nje fjale
Mendimet qe me pushtojne
I dua ti kem shume prane
E gjitha kjo nuk mjafton
Kohen e ndjej kur kalon
Mengjeset embel mi zgjon

Pasqyre qe kohen time tundon
E vetmja qe me kupton...
O njerez sot kam ndryshuar
E rritur une jam...me kukulla
Vazhdoj....luaj
Shshsh...!!Askujt mos i thuaj

Mos kujtoni tekanjoze...Nuk jam!
Nje princ pa emer ne DITAR une e kam!
Ti mami me mua jo kurre mos u merzit...
Heret a vone do vinte kjo dite...

Mos me thoni qe une nuk ju kuptoj
Sot pranveren ndryshe po e shijoj...
Ate qe ndjej nuk mund ta di askush
Vogelushja...sot eshte bere nje ZONJUFSH

Mos kujtoni tekanjoze...Nuk jam!
Nje princ pa emer ne DITAR une e kam!
Ti mami me mua jo kurre mos u merzit...
Heret a vone do vinte kjo dite...

Mos me thoni qe une nuk ju kuptoj
Sot pranveren ndryshe po e shijoj...
Ate qe ndjej nuk mund ta di askush
Vogelushja...sot eshte bere nje ZONJUFSH


Kripmjaltezat - Zonjusha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zonjusha".
3. Video është e këngës "Zonjusha", por nuk këndohet nga Kripmjaltezat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kripëmjaltëzat:


Komente 0