Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kristel Qarri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  49
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
BIOGRAFIA: Kristel Qarri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ëndërron të bëhet një soprano e famshme edhe pse i pëlqen të këndojë rryma të ndryshme muzikore. Ajo luan në piano prej dy vitesh dhe ky është aktiviteti i saj i preferuar. Përpos shkollës ajo merr dhe leksione në kanto. Me një karakter të ëmbël por të vendosur, ajo vjen në ‘The Voice Kids’ për të nisur rrugëtimin e saj në muzikë. Në vitin 2018, Kristel Qarri merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ajla Rroji

Xhemi Leka

Martina Serreqi

Desila Myftaraj

Alina Jani

Klaudia Thartori

Erma Mici

Sibora Teqja

Mei Dallashi

Alisia Bajrami

Tags: Kristel Qarri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet