A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kristela Gjoka

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
BIOGRAFIA: Kristela Gjoka is a popular singer of Pop music. Në Maj 2010, Kristela Gjoka merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Mall"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jona Koleci

Samanta

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Blerina Osaj

Kristine Elezaj

Kosovare Xhoni

Darla

Dr.Nice

Liridona Sinani (Dona)

Anisa Dervina


Tags: Kristela Gjoka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019