Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mc Kristi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Kristi Çorrokaj
 • Vendlindja:
 • Vlorë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Mc Kristi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ka filluar te merret me muzik qe ne klasen e pare, ne klasen e trete ka marre pjese ne festivalin e VLORES qe u organizua nga Qendra Kulturore e Femijve. Me pas ka marre pjese dhe ne koncerte te ndryshme. Më datë 2 Shtator 2015, Kristi publikon videoklipin "Tek Ty Gjej", në bashkëpunim me Ina. Me pas beri nje bashkpunim tjeter me Big B kenga titullohet "Nje fije Shpres", nje tekst i ber nga Mc Blero i cili flet per gjera reale. Me von beri ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lilnigga

DiabloMC

Lani (Street Thugs)

Kudd

Gyçe

Princi Rebel (Ani)

Don E-C

Noka

Don Pine

Scandali

Tags: Mc Kristi, Kristi, Kristi Çorrokaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet