Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi - Kenge Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19

njerez ka shum njerez ne kte bot te vrar te vuajtur qe duan te gjejn pak shpres shko pra shko shko gjalle krishtin gjalle krishtin se ku jan pa shpres heeejjj

kenge moj ti shko merr dhene kush ta ngriti ty moj folene kenge moj na mbush me gxime se tek ti gjejm ngushellime hej hej hej hej-hej hejjj

(2x)
kenge moj buqit ne male dhe barinjt let hedhin valle eee edhe qingjat le te blegerojne kur bilbilat te kendojn o hejjj

kenge moj ti shko merr dhene kush ta ngriti ty moj folene kenge moj ta mbush me gxime se tek ti gjejm ngushellime hej hej hej hej hej hejjj

(2x)
kenge moj buqit ne male dhe barinjt let hedhin valle edhe qingjat le te blegerojne kur bilbilat te kendojn o hej hejjj

(3x)
kenge moj buqit ne male dhe barinjt let hedhin valle edhe qingjat le te blegerojne kur bilbilat te kendojn o hej hejjjj

he hej he hej hej hej hej hej hejjjj he hej he hej he hejjjjj hej


Ky tekst u dërgua nga Didi Didi_genta_loli_13@hotmail.comKristi Popa
Publikimi: 01/12/2001
Produksioni: Kristi Popa


Kristi - Kenge Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Moj".
3. Video është e këngës "Kenge Moj", por nuk këndohet nga Kristi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristi Popa:


Komente 0