Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi Popa - Ajo Çfarë Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Një ditë orajen që është djali im pyeti për emrin “a ka ndonjë kuptim”?
I’a kam spjeguar dhe shpesh ma kujton emri im o babi është një konstelacion
Në emrin tënd është jeta edhe dashuria që gjithë njerëzit bashkon si një konstelacion
Prandaj o biri im ti sot e mban këtë emër që të mos ndjehesh i vetëm
që të mos ndjehesh i vetëm ndaj besoj

atje lart ka miljona jeteë që jetojnë e ekzistojnë kështu si ne
atje ka të rritur e fëmijë ndoshta janë si unë e ti
do të vijë dhe ajo ditë që në do i takojmë
do të vijë dhe ajo ditë që ne do i takojmë

O biri im ndoshta mund të thonë se nuk ka jetë tjetër si në tokën tonë
por unë besoj besoj me të vërtetë se si kjo jeta jonë nuk është e vetmja jetë jo jo jo
se ska mundësi që vetëm ne ta kemi jetën dhe yjet të dënohem kështu në vetmi
se ska mundësi që vetëm ne ta duam jetën e frikshme të jetosh i vetëm pa njeri
mjafton të shohësh qiellin dhe të hapësh mendjen nuk duhet asnjë teleskop për ta pranuar
që ne nuk jemi më vetëm që ne nuk jemi më vetëm ndaj besoj

atje lart ka miljona jetë që jetojnë e ekzistojnë kështu si ne
atje ka të rritur e fëmijë ndoshta janë si unë e ti
do të vijë dhe ajo ditë që në do i takojmë
do të vijë dhe ajo ditë që ne do i takojmë


Kristi Popa - Ajo Çfarë Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Çfarë Ndjej".
3. Video është e këngës "Ajo Çfarë Ndjej", por nuk këndohet nga Kristi Popa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristi Popa:


Komente 0